לוגו האתר

מגיל 10 ומעלה

פעיל בתקופת הקיץ

יש צורך בהזמנה מראש

מתאים לביקור של כ-3.5 ושעות

שעות פעילות:

צלילה בפאפוס

Discover Scuba Diving

הדירוג שלנו
5/5
צלילה בפאפוס

פאפוס שבקפריסין מציעה הרפתקה ימית בלתי נשכחת עם חווית צלילה בים התיכון. פעילות זו מתאימה במיוחד למתחילים שמעוניינים לצלול בפעם הראשונה ולגלות את היופי התת-ימי של האזור.

הפעילות מתחילה במרכז הצלילה סיידייב (Cydive), לאחר רישום קצר תתחילו בתדרוך בטיחותי שנמשך כחצי שעה. במהלך התדרוך תלמדו כיצד לאזן את לחצי האוויר באוזניים, להשתמש באותות ידיים לתקשורת תת-מימית ולהכיר את הציוד הנדרש לצלילה. כל אלו חיוניים להבטחת צלילה בטוחה ומהנה.

לאחר התדרוך, תעברו לשיעור מעשי בבריכה. כאן תתנסו בנשימה הראשונה שלכם מתחת למים. במהלך השיעור תלמדו להשתמש בציוד הצלילה ותתרגלו מיומנויות בסיסיות כמו איזון לחצים ושחייה עם ציוד מלא. השיעור המעשי יכין אתכם לצלילה האמיתית בים הפתוח.

Powered by GetYourGuide

צלילה בים הפתוח

כשאתם מוכנים, תצאו לצלילת חוף באתר הצלילה המרהיב המכונה הקיר הרומי. אתר זה נמצא במרחק הליכה קצר ממרכז הצלילה ומציע מראות מרהיבים של ממצאים עתיקים מהתקופה הרומית כמו כדים ועוגנים. בקיץ ניתן אף לפגוש צבי ים ירוקים. הצלילה נמשכת כשעה, ועומק הצלילה המקסימלי הוא 5 מטרים, מה שהופך אותה למתאימה במיוחד למתחילים.

הפעילות כולה נמשכת כ-3.5 שעות וכוללת שתייה קלה כמו מים, תה וקפה, וכן פירות טריים. לאחר הצלילה, תוכלו להירגע וליהנות מהכיבוד המוצע.

הכנות ותנאים

ההשתתפות בפעילות מותרת מגיל 10 ומעלה ואסורה עבור חולי אפילפסיה, בעיות לב, ריאה ונשים בהיריון, כמו כן השתפות מותנת במעבר של קורס מקוון של PADI אותו יש להשלים לפני מועד הפעילות ומילוי שאלון רפואי טרם הפעילות. בנוסף קחו בחשבון שמי שאינו יודע לשחות לא יוכל להשתתף בצלילה.

איך מגיעים למקום?

נקודת המפגש היא במרכז הצלילה סיידייב. אם אתם מגיעים ברכב, יש חניה בקרבת מקום ליד הסופרמרקט פאפנטוני (Papantoniou). באוטובוס, סעו לתחנת נמל פאפוס (קו 615), ומשם המשיכו רגלית. ברגל, פנו לכיוון הנמל ומעבר למעקה המתכת, המשיכו במורד הסמטה עד שתגיעו למרכז הצלילה.

מידע נוסף ודגשים חשובים

כשאתם מגיעים למקום הביאו איתכפ בגדי ים, מגבת, קרם הגנה וגומייה לשיער. אין להביא מצלמות ואלכוהול.

אם אתם מרגישים גודש באף, מומלץ לדחות את הצלילה עד להחלמה. כמו כן, אין לצלול ביום בו טסים, ויש להמתין לפחות 12 עד 24 שעות לאחר הצלילה לפני טיסה. ייתכן והפעילות תידחה עקב תנאי מזג אוויר קשים.

מיקום האטרקציה

Powered by GetYourGuide

אז מה היה לנו?

Powered by GetYourGuide