לוגו האתר
חיפוש
Close this search box.
מטוס ממריא של חברת ריינאייר

חברת ריינאייר

מידע כללי על חברת ריינאייר  – Ryanair

אחת מחברות התעופה הראשיות הטסות לפאפוס, היא חברת הלואוקוסט ריינאייר (Ryanair), ריינאייר היא חברה אירית אשר נוסדה בשנת 1985 ומפעילה מספר טיסות מישראל לרחבי העולם ובניהן הטיסה ישירה לעיר פאפוס שבקפריסין.

הנחיות חשובות שכדאי לדעת

כחברת לואוקוסט, קיימות מספר הנחיות חשובות אשר כדאי ורצוי לדעת על מנת להימנע מתשלומים מיותרים:
  • תשלומים נוספים – כל דבר אשר איננו קשור לטיסה הבסיסית ביותר הוא בתשלום נוסף. כך לדוגמה תצטרכו לשלם עבור: הושבה,  מזוודה גדולה, חריגה במשקל המזוודה, איחור בביצוע צק אין ועוד. מידע נוסף בנוגע לתשלומים ולעמלות תוכלו לקרוא בקישור הבא – תשלומים ועמלות בחברת ריינאייר.
  • מכירת מוצרים במטוס – על אף שהטיסה בין ישראל לפאפוס קצרה ביותר, היו ערוכים לכמות הפריטים שינסו למכור לכם במהלך הטיסה הקצרה הזו, בשמים, שתייה ולמעשה כל דבר שרק אפשר למכור.
  • הושבה – כפי שציינו הטיסה הבסיסית מגיעה ללא הושבה, כלומר במידה ולא תזמינו כסא, לא תוכלו לבחור היכן לשבת כך ייתכן ותצטרכו לשבת בנפרד האחד מהשני.
  • מזוודות – יש לתת תשומת לב רבה לנושא המזוודות בטיסה, חריגה בגודל או במשקל יגררו לרוב חיוב נוסף. פרטים ודגשים נוספים בנושא הכבודה תוכלו לקרוא בהרחבה בפוסט המוקדש כולו לנושא – מזוודות בטיסת ריינאייר.
  • החתמת כרטיס טיסה – כולם! חייבים לעבור בדלפק חברת התעופה ולהחתים כרטיס, גם מי שעשה צ'ק אין מוקדם בבית.
  • צ'ק אין – יש לבצע צ'ק אין לפני הטיסה, אי ביצוע צ'ק אין מוקדם יגרור תשלום קנס בשדה. פרטים ודגשים נוספים בנושא הליך הצ'ק אין תוכלו לקרוא בהרחבה בפוסט המוקדש כולו לנושא – צ'ק אין בטיסת ריינאייר הפוסט כולל מדריך מצולם לביצוע הצ'ק אין באתר.
  • כרטיס טיסה – מומלץ להגיע עם כרטיס טיסה מודפס, היות ולפי הנחיית החברה שדה התעופה בישראל לא מקבל כרטיסים אלקטרונים למרות שבדרך כלל לא ממש מקפידים בנושא, עדיין לטעמנו כדאי ומומלץ להגיע מוכנים.
חשוב לדעת: זמן הטיסה מתל אביב לקפריסין הוא כשעה, זאת כאשר חלק מהטיסות יוצאות בדרך כלל בשעות הלילה המאוחרות (בדרך כלל באזור השעה 22:00 ומגיעות באזור השעה 23:00). קחו בחשבון שייתכנו עיכובים בטיסות ובנוסף יש לקחת בחשבון כי זמן הנסיעה משדה התעופה לעיר פאפוס, הוא כ20-30 דקות, על כן מומלץ לוודא כי הקבלה במקום האירוח שלכם, אכן פעילה בשעות אילו וכי יש לכם אמצעי תחבורה אשר יוכלו לשנע אתכם משדה התעופה לעיר בין אם מדובר ברכב שכור או שירותי שאטלים בפועלים בעיר אתר החברה: https://www.ryanair.com