לוגו האתר

אפליקציות לניווט בפאפוס

אפליקציות לניווט

אם החלטתם לטוס עם הטלפון הסלולרי שלכם, תוכלו להשתמש באחת ממיני האפליקציות השונות הקיימות בחנות האפליקציות של גוגל או אפל ובעזרתן לנווט בקלות.

האפליקציות השימושיות והאהובות עלינו ביותר בניווט בפאפוס, הן אפליקציית המפות של גוגל ואפליקציית Maps.me, למרות שתמיד כדאי שתהיה עוד אפליקציה נוספת לגיבוי.

בכל מקרה מומלץ תמיד להוריד את המפות Offline במידה ומתאפשר, כדי למנוע בעיות של חוסר קליטה במקומות שונים.

אל תשכחו לקחת עמכם מעמד לטלפון, כדי שתוכלו להתרכז בנהיגה בצורה בטוחה, אנחנו ממליצים על מעמד אוניברסלי מהסוג הזה שניתן לרכוש בכמה שקלים בודדים.

נסיעה נעימה!

WAZE

Waze

בקפריסין בדומה למקומות שונים בעולם, תוכלו לנווט על ידי שימוש באפליקציית הוייז המוכרת וידועה, החיסרון הגדול של האפליקציה, היא בכך שהיא דורשת חיבור רשת תמידי וכמו כן לעיתים ניתן להיתקל בה בבעיות קליטה, בעיקר באזורי ההרים.

הורדה מהחנות של גוגל
הורדה מחנות של אפל

Maps.Me

Maps.Me

אפליקציית ניווט ללא צורך באינטרנט, על מנת להשתמש באפליקציה זו, יש צורך להוריד את מפת האזור המיועד כאשר אתם מחוברים לאינטרנט ולאחר ההורדה ניתן להשתמש בה גם ללא גישה אינטרנטית. מומלץ מאוד לתרגל את השימוש באפליקציה עוד בארץ, הורידו את מפת ישראל, בטלו את האינטרנט האלחוטי ואת השימוש בנתוני הסלולר ונסו לנווט איתה למקומות מוכרים.

הורדה מהחנות של גוגל
הורדה מהחנות של אפל

אפליקציית Here

HERE

אפליקציית ניווט נוספת, אשר דרכה ניתן לנווט ללא שימוש באינטרנט אלחוטי, בעזרת האפליקציה תוכלו לנווט על ידי שימוש בתחבורה ציבורית או כמובן על ידי נהיגה ליעד המבוקש. מומלץ לתרגל את השימוש באפליקציה עוד בארץ.

הורדה מהחנות של גוגל
הורדה מהחנות של אפל

Google Maps

Google Maps

אפליקציית הניווט המוכרת של גוגל, בעזרת האפליקציה ניתן לנווט הן על ידי שימוש באינטרנט אלחוטי או על ידי הורדת מפת האזור לפני ההגעה ליעד, האפליקציה היא קלה לשימוש ומאפשרת גם ניווט רגלי. הורדה מהחנות של גוגל הורדה מהחנות של אפל
TripAdvisor

TripAdvisor

אפליקציית ניווט המיועדת בעיקר להולכי הרגל, בעזרת האפליקציה תוכלו לאתר מקומות מעניינים שהומלצו על ידי גולשים רבים באתר טריפאדוויזר , המקומות מדורגים על ידי המשתמשים וניתן לקרוא על חוות הדעת של הגולשים השונים.

הורדה מהחנות של גוגל
הורדה מהחנות של אפל

אז מה היה לנו?