לוגו האתר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תחבורה ציבורית

פאפוס היא עיר תיירותית מרכזית בקפריסין וניתן למצוא בה מערכת תחבורה ציבורית בעיר יעילה שנועדה להתאים לצרכים של התושבים והתיירים המבקרים במקום. האוטובוסים הציבוריים הם אמצעי התחבורה העיקרי בעיר, כאשר קווים רבים מחברים בין האזורים השונים בפאפוס ובין פאפוס לערים אחרות בקפריסין.

חברת התחבורה המרכזית המפעילה את שירותי האוטובוס בפאפוס היא OSYPA Paphos. חברה זו מציעה מגוון קווים עירוניים הפועלים מהבוקר המוקדם ועד הלילה המאוחר, בתדירות גבוהה. הקווים האלו מכסים את רוב האזורים החשובים בעיר, כולל מרכז העיר ההיסטורי, האזורים המרכזיים לתיירות, העיר העתיקה, הנמל ועוד.

התחנה המרכזית של פאפוס ממוקמת באזור הטיילת, ובנוסף קיימות תחנות נוספות ברחבי פאפוס. כרטיסי הנסיעה ניתן לרכוש ישירות מהנהג או באמצעות כרטיסיות מראש. חברת התחבורה גם מציעה כרטיסים מוזלים לסטודנטים, קשישים וילדים.

שאטלים משדה התעופה

שאטלים משדה התעופה לפאפוס

פוסט מרכזי הכולל רשימת ספקי שירותי העברות והסעות שאטלים מומלצים, המספקים שירות משדה התעופה בפאפוס למקום הלינה שלכם ובחזרה.

תחבורה ציבורית בפאפוס

תחבורה ציבורית בפאפוס

מידע מפורט ומסודר על התחבורה הציבורית בפאפוס, קווי אוטובוס עיקריים, מסלולי נסיעה, מחירים, טיפים וכל מה שנדרש כדי להתנייד בנוחות