טברנות מומלצות בפאפוס

טברנת גבריאל

Gabriels Tavern

טברנת גבריאל  – Gabriels Tavern היא טברנה מסורתית מומלצת, המארחת הופעות בכל יום חמישי וממוקמת באזור קוקוליה כ-20 דקות נסיעה מפאפוס.

אוכל קפריסאי

Konia Tavern

טברנת קוניה היא טברנה הממוקמת בכפר קוניה ומגישה אוכל מצוין ומגוון, מוזיקה טובה עם זמרים ונגנים, מארחים מאוד נחמדים ומחירים שווים לכל כיס

St Paul's Pillar טברנת

St Pauls Tavern

טברנת סנט פאולס היא טברנה מסורתית בניהול משפחתי הפועלת כ-12 שנה הממוקמת בסמוך לאתר ארכיאולוגי העונה על אותו שם. ומגישה אוכל טרי אותנטי וטעים

מסעדת קוואטרו

Koutourou‬

מסעדת קוואטרו היא מסעדה מומלצת באזור פאפוס העליונה המגישה אוכל משובח, גבינת חלומי אפויה וייחודית ומעוצבת בצורה מיוחדת ונעימה.

טברנת דמוקריטוס

Demokritos Taverna

טברנת דמוקריטוס היא טברנה יוונית אותנטית ותיירותית המקיימתבכל ערב הופעות הכוללות מוזיקה יוונית, ריקודים, הפעלות ועוד.

טברנת אגורה

Agora Tavern

טברנת אגורה – טברנה מומלצת בפאפוס שבקפריסין, הטברנה ממוקמת באזור פאפוס העליונה, בקומה השנייה של בניין מסורתי לא רחוק מבית העיריה.

אוכל ממסעדת לאונה

Laona Restaurant

מסעדת לאונה ממוקמת בפאפוס העליונה באזור השוק המקורה של פאפוס, זוהי מסעדה עממית עם שירות מצוין, אם כי קצת איטי, המגישה אוכל קפריסאי מסורתי.

Hondros Taverna

Hondros Taverna

טברנת הונדרוס היא הטברנה המסורתית הוותיקה ביותר בפאפוס, הממוקמת באזור הפארק הארכיאולוגי ומגישה מטעמים קפריסאים אותנטיים וטעימים.

Windmill Restaurant

Windmill Restaurant‬

מסעדת וינדמיל המשפחתית שבפאפוס נחשבת לאחת מ-10 המסעדות הטובות ביותר בעיר ומספקת שירות מצוין ומאכלים קפריסאים אותנטים.

טברנת קוסטאס בפאפוס

Costa's Koloni Tavern

טברנת קוסטס קנולי היא אחת הטברנות המוכרות והידועות ביותר בפאפוס, זוהי טברנה משפחתית אותנטית המגישה מאכלים קפריסאים מסורתיים וטעימים במיוחד.

7 St. Georges Tavern

‪7 St. Georges Tavern‬

טברנת 7 סט. גורג' היא טברנה משפחתית המנוהלת על יד האב ובנו. ומגישה אוכל קפריסאי איכותי ומתמחה במאכלים המבושלים בבישול ארוך.