לוגו האתר
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מתאים לכל גיל

פעיל בכל השנה

מתאים לביקור של של מספר שעות

שעות פעילות:

פתוח 24 שעות

הטיילת של נמל פאפוס

Paphos Harbour Promenade

הדירוג שלנו
5/5
טיילת פאפוס

טיילת פאפוס היא טיילת הממוקמת בנמל פאפוס הציורי המשמש כאטרקציה תיירותית פופולרית בעיר. לנמל היסטוריה ארוכה ומרתקת, עם עדויות להתיישבות אנושית במהלך מאות השנים, זה היה ביתם של הרבה תרבויות שונות, שכל אחת מהן השאירה את חותמה על הנוף.

אחד המבנים הבולטים בטיילת פאפוס היא טירת פאפוס הציורית, היושבת בקצה השביל המשקיף על הים. הפארק הארכיאולוגי של פאפוס, שבו שוכנים מספר חורבות עתיקות ואתרים היסטוריים מהתקופה הרומית זאת בנוסף לחנויות, הטברנות, והחופים המשמשים כמקום נהדר ליהנות מהשמש והים.

בעברו שימש הנמל כנמל דייגים, אך כיום הוא משמש בעיקר לצורכי תיירות ופנאי כאשר בשעות הערב של עונת הקיץ, נסגרת הטיילת למעבר כלי רכב והופכת למדרחוב שוקק חיים בו מבקרים מקומיים ותיירים רבים.

אם אתם מתארחים באזור מומלץ להגיע למקום לפחות פעם אחת בשעות הערב לסייר לאורך הטיילת בין המסעדות הרבות, בתי הקפה, חנויות המזכרות, הברים אומני רחוב ועוד (די מזכיר את הטיילת הישנה של אילת).

בשעות הבוקר תוכלו למצוא בנמל אטרקציות ימיות רבות הכוללות סיורי סאגווי, אפשרויות שייט, ספורט ימי, טברנות, קרבה לפארק  הארכאולוגי המרשים ועוד

הטיילת עצמה ממוקמת בין מצודת פאפוס לבין החוף העירוני של פאפוס

מרינת פאפוס

בקצה הטיילת ממש ליד המצודה שוכנת לה המרינה החביבה של פאפוס,במקום תוכן לראות מגוון כלי שיט אשר עוגנים במקום. 

כדאי לדעת שהמרינה הזו היא גם נקודת היציאה למגוון אפשרויות שייט אשר יוצאות מאזור העיר וכוללות אפשרויות שייט שונות דוגמת שיט פיראטים, שיט זיקוקים ועוד

Powered by GetYourGuide

מיקום האטרקציה

שמות נוספים: Paphos Promenade, מרינת פאפוס, הטיילת של פאפוס

אז מה היה לנו?

Powered by GetYourGuide