סקי בקפריסין

http://www.cyprusski.com/contact-us
+357 22 449837

E910, Troodos 4800, Cyprus

מתאים לכל גיל
פעיל בתקופת החורף

הערות: יש להתעדכן באתר האינטרנט של אתר הסקי כדי לבדוק את סטאטוס השלג ומצב הכבישים.

בעונת הפעילות בין השעות 9:00 – 16:00 (תלוי במזג האוויר)

 

בשורה התחתונה: מומלץ
5/5

Cyprus ski club

אתר הסקי Cyprus ski club הוא אתר הסקי היחיד והמרכזי בקפריסין (בדומה לחרמון אצלנו). האתר ממוקם על פסגת הר האלימפוס, שבהרי הטרודוס (בגובה של כ1950 מטר מעל פני הים). אתר הסקי פעיל לרוב בחודשים ינואר – מרץ, בהתאם למזג האוויר, כאשר בתקופה זו מתמלא האתר במעטה שלג המאפשר גלישה.
אתר הסקי לא נחשב לאתר גדול ומאתגר במיוחד והוא מתאים למי שמחפש פעילות שלג ברמת מתחילים / בינוניים,  ופחות מתאים למקצוענים המחפשים מסלולים מאתגרים.

הגעה למקום

אתר הסקי ממוקם במרחק נסיעה של כשעה ורבע מפאפוס, כאשר הדרך הנוחה ביותר להגעה למקום היא באמצעות השכרת רכב פרטי, שימו לב כי לפני צאתכם לדרך חשוב לבדוק את מצב הכבישים המתעדכנים באתר האינטרנט של המקום ולבדוק אם ישנם הנחיות מיוחדות דוגמת צורך ברכב 4X4 או בשרשראות לצמיגים (ניתן לבדוק השכרת שרשראות דרך חברת ההשכרה שלכם או בקיוסקים וחנויות הנוחות בדרככם לפסגה) עדכון מצב הכבישים

ציוד סקי

באתר, ניתן לשכור ציוד סקי הכולל מגלשיים, מקלות, מזחלת וסנובורד,לתשומת לבכם לא ניתן לשכור מקום חליפות גלישה, קסדות ועוד. על כן חשוב להתארגן מראש עם הציוד המתאים ולא לשכוח להביא איתכם גם בגדי החלפה.
מחירי השכרת הציוד תלויים בגיל ובשעת ההגעה.

שיעורי סקי

במידה ואינכם מורגלים בגלישה תוכלו להזמין שיעור סקי בתשלום. השיעור נע באזור ה45 דקות כאשר התשלום הוא תלוי גיל וכמות האנשים, לאחר השיעור תוכלו ליפול במהלך ניסיונות הגלישה, רק שהפעם הנפילה תיהיה של גולש מלומד 🙂 .
לתשומת לבכם לא ניתן להזמין מראש שיעור סקי, במידה והגעתם והמדריך תפוס תוכלו להמתין מספר דקות ואחד המדריכים ייגש אליכם. טיפ יעיל שעלה בקבוצה שלנו על ידי הגולש אליעזר הוא לתאם עם אחד המדריכים שבמקום לעוד 20 דקות, עוד לפני השכרת הציוד כך שלאחר לקיחת הציוד לא תצטרכו להמתין זמן רב מידי).

מעליות סקי

במקום פועלות ארבע מעליות סקי, אשר עלייה עליהם מחייבת תשלום נוסף.
שעות הפעילות של הרכבלים הם בין השעות 9:00 ועד 16:00.

מחירים

הכניסה למתחם עצמו איננה כרוכה בתשלום כך שאם אתם רק רוצים להנות מהשלג, תוכלו להגיע עם הציוד שלכם ופשוט להנות (או לעצור בצידי הדרך היכן שהשלג כבר נערם). במידה ואתם מעוניינים בשכירת ציוד או בשימוש ברכבלים תצטרכו לפתוח את הארנק, כאשר מרבית המחירים במקום תלויים בגיל הגולש ושעת ההגעה וניתן לראות אותם בקישור הבא: פירוט המחירים באתר הסקי

מסעדות ובתי קפה

בכניסה למקום קיימת מסעדה / בית קפה בה ניתן לאכול משהו ולשתות משקה חם.

ביטוח

שימו לב כי במרבית ביטוחי הטיסה יש צורך בהרחבת ביטוח מסוג ספורט חורף, אנא דאגו להוסף ההרחבה על מנת להימנע מאי נעימויות במקרה הצורך, השוואת מחירי ביטוח ניתן לעשות בקישור הבא: השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל

מתי להגיע?

בעונת הפעילות האתר פתוח על בסיס יומי, אך על פי התגובות בקבוצת הפייסבוק שלנו, מומלץ להימנע מלהגיע בימי שבת וראשון מכיוון שאז התורים המקום ארוכים מאוד. במידה והגעתם ביום שבו התורים ארוכים ואתם מעוניינים רק במזחלת מומלץ לרכוש אחת כזו באחד הדוכנים שמחוץ למתחם ולדלג על התורים הארוכים.

 

מיקום בקפריסין


Cyprus Ski Club