מועדוני לילה בפאפוס

תפריט ניווט מהיר

חיי לילה בפאפוס

בדומה לפאבים ולברים בפאפוס, גם מועדוני הלילה מרוכזים באזור ה Bar Street, מומלץ מאוד להגיע למקום מכיוון הנמל ולא דרך סמטאות הרחובות, גם יותר יפה וגם יותר בטוח בשעות הקטנות של הלילה.

בפוסט זה תמצאו את מועדוני הלילה המומלצים באזור פאפוס כפי שהומלצו בקבוצת הפייסבוק וקבוצת הוואטסאפ של פאפוס, תודה מיוחדת לחבר הקבוצה עידו על העזרה באיסוף המידע.

ההמלצה הכללית בנוגע למועדונים היא לא לרכוש כרטיסים למועדונים, היחצנים של המועדונים כבר ייפנו אליכם. שימו לב בחלק מהמועדונים יציעו לכן לנסות כל מיני "דברים", ההמלצה שלנו היא להימנע, קחו בחשבון שהמעמד החוקי של סמים קלים בקפריסין הוא אסור בתכלית האיסור.

מרבית מועדוני הלילה נפתחים החל משעה 1:00 -1:30

נקודה חשובה נוספת היא העובדה שמועדונים פעילים בעיקר בעונת הקיץ, בעונת החורף מעט מאוד מועדונים נפתחים ולרוב בסופי שבוע בלבד.

 

Rainbow Night Club (נקרא בעבר Amnesia club)

אחד ממועדוני הלילה המוכרים בפאפוס, במועדון הלילה תוכלו להנות ממוזיקה מצויינת עם המון צעירים שחוגגים עד לשעות הקטנות של הלילה.


Flairs Cocktail Bar

למרות שבשם מופיעה המילה בר, המקום נחשב יותר כמועדון לילה, מדובר במועדון מעולה ומומלץ, צוות מעולה, תוכנית בידור מעולה עם משחקי שתיה, דיג'י מצויין ומשקאות במחירים זולים.


Loft Club

מועדון בעיצוב ייחודי, מוזיקה טובה, אנשים יפים ואלכוהול מה צריך יותר מזה


Vibes Club

מוזיקה טובה, דיג'י מצויין ומשקאות במחירים סבירים.


Boogies Karaoke Club

מועדון קריוקי מוכר בפאפוס, מקום מעולה לשיר, לזייף ולהעביר זמן מצויין במקום.


Summer Club Paphos

מועדון לילה מצוין וותיק עם מוזיקה טובה,  המועדון ממוקם מחוץ לאיזור הBar Street,


Decades Nightclub

מועדון לילה הממוקם סמוך לחוף קוראל ביי המפורסם, במקום מוזיקה חיה, מידי פעם עושים ערבי סלסלה ועוד.