השכרת רכב בפאפוס

השכרת רכב בפאפוסנהיגה ברכב שכור בקפריסין

הדרך הנוחה והטובה ביותר לטייל בפאפוס והאיזור היא על ידי השכרת רכב, נכון שבפאפוס נוהגים בצד שמאל וזה קצת מלחיץ בהתחלה, אבל הנוחות והיכולת להתנייד עם רכב עולה עשרות מונים על החששות הללו, זו הסיבה שלטעמנו, אם אתם באמת רוצים להתנייד ולהכיר את האזור, השכרת רכב בפאפוס היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

בפאפוס כמו במקומות שונים בעולם, ניתן לשכור רכבים מהחברות הגדולות והמוכרות כמו הרץ, יורופקאר, אויס וכו' כמו כן ניתן לשכור רכב גם מלא מעט מחברות מקומיות קטנות אשר מפוזרות ברחבי העיר.

ההמלצה שלנו, מכיוון שהנחיתה בפאפוס היא לרוב בשעות הלילה המאוחרות אם אתם מגיעים עם רינאייר, היא להזמין ולאסוף את הרכב משדה התעופה, כך תוכלו לצאת לדרך במהירות ובקלות יחסית.

עמדות השכרת הרכב בשדה התעופה בפאפוס
עמדות השכרת הרכב בשדה התעופה בפאפוס

מלבד הנוחות של איסוף הרכב מיד בתום הטיסה, הנסיעה הקצרה משדה התעופה לעיר בשעות הלילה, שעות שבהם כמות הרכבים על הכביש מועטה ביותר עד אפסית, תעזור לכם להתרגל לנהיגה בצד שמאל ותוסיף לכם לביטחון העצמי בכל מה שקשור לתפעול הרכב והתרגלות לכבישים.

 

במידה וביצעתם את השכרת רכב בפאפוס מאחת החברות הגדולות, מיד לאחר איסוף המזוודות תראו למולכם עמדה הכוללת נציגות של חברות אילו, בעמדות אילו תוכלו להסדיר את תשלומים, לקבל הסברים, להוסיף תוספות במידה ותרצו, להרחיב ביטוח לרכב ועוד.

במידה והשכרת רכב בפאפוס לא בוצעה דרך החברות הגדולות, אתם אמורים למצוא נציג של חברת ההשכרה, אשר בדרך כלל יעמוד עם שלט הכולל את השם שלכם. נציג זה אמור לרוב להסיע אתכם למרחק קצר משדה התעופה לצורך איסוף הרכב (בדרך כלל נסיעה של לא יותר מ5-10 דקות).

איזה רכב לבחור?

מומלץ מאוד, אפילו מאוד מאוד, לשכור רכב אוטומטי, גם כך הנהיגה בצד שמאל מבלבלת מעט בהתחלה ואתם לא ממש רוצים להתחיל להתרגל להחלפת הילוכים ידנית ביד שמאל.

לגבי גודל הרכב, ביחרו רכב שיוכל להסיע אתכם בנוחות, לרוב מומלץ לקחת רכב מעט גדול יותר מכפי שאתם רגילים, זאת בעיקר עבור המזוודות שאיתכם. ההמלצה הזו פחות רלוונטית אם אתם מתכוונים להישאר ללון במקום אחד לאורך כל הטיול.

סעו בזהירות ואל תשכחו לעשות ביטוח רכב ולהביא איתכם את הרישיון הנהיגה, ואוצ'ר להזמנת הרכב, כרטיס אשראי לפיקדון וכו'

טיפ קטן

אם כבר שכרתם רכב, תריצו חיפוש בתחנות הרדיו של הרכב, אנחנו הצלחנו להאזין בקלות ובאיכות טובה ל91FM, 100FM ובמקומות מסויימים גם לגלי צה"ל וגלגל"צ.

איך מוצאים רכב זול להשכרה בפאפוס

קיימים מספר מנועי השוואת מחירים להשכרת רכבים בחו"ל כאשר ההמלצה שלנו היא שימוש בשני מנועי חיפוש עיקריים, העדיפות היא לרוב לפי המחיר הזול ביותר, אם כי חשוב להסתכל גם על דירוג חברת ההשכרה.

Rental Cars

מנוע החיפוש הראשון הינו של אתר Rentalcars , מנוע חיפוש נוח, ידידותי, בעברית ולא פחות חשוב יש לו גם שירות לקוחות בעברית. יתרון עצום כדי למנוע דאגות בעת השכרת רכבלנוחיותכם מצורף מנוע חיפוש של החברה להשוואת מחירי השכרת רכבים

Economy Car Rentals

מנוע החיפוש השני הוא של אתר Economycarrentals, מנוע החיפוש הזה עורך השוואת מחירים בעיקר בקרב חברות השכרה קטנות ומקומיות

EconomyCarRentals

 

אוטיורופ

עוד אפשרות שכדאי לשקול היא אתר אוטו-יורופ שמדי פעם ניתן למצוא בוא דילים כדאיים.

 

אפשרות נוספת לחיפוש היא לחפש ישירות באתרי חברות ההשכרה, לדוגמה:

חיפוש באתר יורופקאר

יורופקאר היא אחת מחברות השכרת הרכב הגדולות המספקות רכבים ברמה גבוהה ועם שירות מצויין.
חיפוש באתר יורופקאר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.