החזר מס

החזר מס על קניות בפאפוסכל מה שצריך לדעת על החזרי מס בפאפוס

אוהבים לעשות קניות בחו”ל? מעולה!

כדאי שתדעו, אתם זכאים לקבל החזר מס על חלק מהקניות בפאפוס, בעיקר אם אתם רוכשים ביגוד, הנעלה, מוצרי חשמל, צילום ועוד.

על מנת שתוכלו לקבל החזר מס על הקניות שלכם בטיול, עליכם לרכוש בחנויות אשר מסומנות במדבקה של פטור ממס, כאשר הקנייה צריכה להיות בסכום שעולה על 50 אירו בקניה אחת. בסיום הרכישה עליכם לבקש בחנות טופס החזר מס אותו תצטרכו בהמשך.

לאחר שתסיימו את טיולכם בפאפוס ולפני עמדת הבידוק הבטחוני, עליכם להגיע לדפלק החזר המס שבשדה התעופה. את הדלפק תוכלו למצוא לאחר ביצוא הצ’ק אין לטיסה, מיד לפני מכונות השיקוף, מדובר בבוטקה קטן בצבע כסף – שם יושב פקיד של אחת מחברות החזר המס, גלובל בלו ו- Tax Free אשר מחתים את הקבלות. כאשר תגיעו לדלפק יהיה עליכם להצהיר על הקניות שביצעתם במהלך החופשה, להציג דרכון, חשבוניות ובנוסף יהיה עליכם להעביר לפקיד הקבלה את הטופס אותו קיבלתם בחנות. שימו לב כי הפקיד יכול לדרוש מכם להציג את הקניות עליהם אתם מצהירים.דלפק החזר המס בשדה התעופה בפאפוס
דלפק החזר המס בשדה התעופה בפאפוס

על מנת לקבל את ההחזר קיימות שתי אפשרויות, האחת הינה לקבל את הסכום חזרה לכרטיס האשראי. כאשר את הסכום תקבלו לאחר כמה ימים בדרך כלל באיזור השבועיים. אפשרות נוספת היא לבקש לקבל את הכסף במזומן בניכוי עמלה שנעה בין 1.5-3 אירו.

דגשים חשובים

  • החזר המס איננו תקף לבעלי דרכון אירופאי.
  • החזר המס הוא על דברים שלוקחים איתכם חזרה לארץ. כמו כן לא ניתן לקבל החזר על כל רכישה, כך למשל לא תוכלו לקבל החזר על רכישת מזון, סיגריות וכו’.
  • ברמת העיקרון חובה להביא עימכם את הפריטים שרכשתם וזאת במידה ופקיד הקבלה ייבקש לראות אותם פיזית. לא תמיד הפקיד מבקש אבל במידה וירצה יהיה עליכם להציג לו את הפריטים.
  • חובה להגיע לדלפק לפני הגעה למכונות השיקוף.

 

תגובות

תגובות

שווה לנסות לבדוק גם את

Next פאפוס

נקסט פאפוס

חנות האופנה Next בפאפוס ניתן למצוא סניף של רשת הביגוד הידועה והאהובה על הישראליים, הרי …