ביטול טיסה בחברת ריינאייר - פאפוס | המדריך המלא למטיילים באזור פאפוס קפריסין
מטוס ממריא בשקיעה

ביטול טיסה בחברת ריינאייר

האם אפשר לבטל טיסה בחברת ריינאייר?

מידי פעם עולה השאלה, האם ניתן לבטל טיסה שהוזמנה בחברת ריינאייר?
התשובה הרישמית היא שלא ניתן לבטל, ריינאייר היא חברת לואוקוסט עם מדיניות של אי אפשרות ביטול וזיכוי.
לא מדובר רק על אי אפשרות לבטל טיסה, אלא על מדיניות גורפת לגבי כל השירותים של החברה, גם אם בטעות הזמנתם שירות מסויים, שלבסוף החלטתם שאינכם מעוניינים בו, על פי מדיניות החברה לא תוכלו לקבל עליו זיכוי או החזר כספי.

האפשרויות הקיימות

 1. כפי שציינו אומנם אין אפשרות לבטל טיסה דרך החברה ולקבל החזר, אבל אפשר להיות מוכנים לכל צרה שלא תבוא ופשוט לעשות ביטוח ביטול טיסה דרך טריפ גרנטי ולקבל 80% החזר על החופשה למקרה תצטרכו לבטל מכל סיבה שהיא.
  הפרטים המלאים בקישור הבא: ביטוח ביטול טיסה.
  ביטוח ביטול טיסה
 2. אפשרות נוספת היא לשנות את הטיסה עצמה. שינוי הטיסה יכול להתבצע עד 4 שעות לפני הטיסה המיועדת ובכפוף לעמלות חברת ריינאייר (לרוב עמלות השינוי די גובהות).
  כך לדוגמה במידה ותרצו לשנות את שם הנוסע, העלות לשינוי היא 110 אירו לאדם, כאשר בטיסות לפאפוס העלות הזו לרוב, גבוהה יותר מעלות הטיסה כולה.
  המלצתי היא, במידה ונתקלתם בבעיה אשר אינה מאפשרת לכם לטוס, יש ליצור קשר עם חברת ריינאייר ולנסות את מזלכם.
  לרוב החברה לא תסכים לבצע החזר, אך כבר היו מספר מקרים בודדים, בהם החברה באה לקראת הלקוחות או איפשרה שינוי שם בעלות נמוכה.
 3. בחודש פברואר 2019 יצאה חברת ריינאייר במספר עדכונים לטובת הנוסעים שכדאי להכיר:
  • במידה והזמנתם טיסה דרך חברת ריינאייר, ובתוך 3 שעות מצאתם טיסה זולה יותר, החברה מתחייבת לשלם לכם את ההפרש ובנוסף תעניק לכם 5 אירו כהטבה לטיסה הבאה.
  • במידה וביצעתם הזמנה, תוכלו לשנות אותה בכוחות עצמכם בתוך 48 שעות וללא חיוב (במידה ונתקלתם בבעיה צרו קשר עם החברה בצ'אט אונליין שלהם).


3 מחשבות על “ביטול טיסה בחברת ריינאייר”

 1. ישי בן דב

  בשביל להפעיל את הביטחח טיסה של יריפ גארנטי, צריך לבטל את הכרטיס. איך עושים דבר כזה בראיינאיר? הכוונה לביטול כרטיס בלי קבלת החזר

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

גלילה למעלה