לוגו האתר

ביטול טיסה בחברת ריינאייר

מטוס ממריא בשקיעה

האם אפשר לבטל טיסה בחברת ריינאייר?

מידי פעם עולה השאלה, האם ניתן לבטל טיסה שהוזמנה בחברת ריינאייר? התשובה הרשמית היא שלא ניתן לבטל, ריינאייר היא חברת לואוקוסט עם מדיניות של אי אפשרות ביטול וזיכוי. לא מדובר רק על אי אפשרות לבטל טיסה, אלא על מדיניות גורפת לגבי כל השירותים של החברה, גם אם בטעות הזמנתם שירות מסוים ולבסוף החלטתם שאינכם מעוניינים בו, על פי מדיניות החברה לא תוכלו לקבל עליו זיכוי או החזר כספי.

אז מה אפשר לעשות?

  1. כפי שציינו אומנם אין אפשרות לבטל טיסה דרך החברה ולקבל החזר, אבל אפשר להיות מוכנים לכל צרה שלא תבוא ופשוט לעשות ביטוח ביטול טיסה לדוגמה דרך חברת טריפ גרנטי ולקבל 80% החזר על החופשה למקרה תצטרכו לבטל מכל סיבה שהיא. הפרטים המלאים בקישור הבא: ביטוח ביטול טיסה. ביטוח ביטול טיסה
  2. אפשרות נוספת היא לשנות את הטיסה עצמה. שינוי הטיסה יכול להתבצע עד 4 שעות לפני הטיסה המיועדת ובכפוף לעמלות חברת ריינאייר (לרוב עמלות השינוי די גבוהות). כך לדוגמה במידה ותרצו לשנות את שם הנוסע, העלות לשינוי היא 110 אירו לאדם, כאשר בטיסות לפאפוס העלות הזו לרוב גבוהה יותר מעלות הטיסה כולה. המלצתי היא, במידה ונתקלתם בבעיה אשר אינה מאפשרת לכם לטוס, נסו ליצור קשר עם חברת ריינאייר ולנסות את מזלכם. לרוב החברה לא תסכים לבצע החזר, אך כבר היו מספר מקרים בודדים, בהם החברה באה לקראת הלקוחות או אפשרה שינוי שם בעלות נמוכה.

אז מה היה לנו?